Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Aquaworld je baštou rodinnej dovolenky

jún 10, 2015 - 11:29
Aby splnili všetky priania a aby ste sa nemuseli starať o obvyklé každodenné rutiny , sa Aquaworld vodný svet snažil zostaviť a prispôsobiť svoje služby tak, aby čo najviac vyhovel pohodliu rodín.
Foto: 
V samostatných jednotkách patriacich k hotelovej časti sa nachádza 24 apartmánových bytov, ktoré slúžia na umiestnenie 4-5 členných rodín, a pre tých, ktorý by si dovolenku užívali radšej trošku oddialene od zhonu a verejnosti.
 
Jednotlivé  byty sú vybavené klímov, ktorú si prispôsobíte na teplotu podľa vlastnej potreby,ďalej tu nájdete LCD SAT TV, rádio, telefon, minibar, sejf vo veľkosti notebooku, fén, kuchyňu, kúpelne vybavené sprchovým kútom a vaňou,terasu a šatník.
 
Cena apartmanu zahŕňa raňajky, voľný vstup do vodného sveta, parkovanie, WI-FI, župány a využitie vlastnej autobusovej linky.
 
Z apartmanu sa jednoducho dostanete do vonkajšieho parku, ku bazénom, do hotelovej časti Oriental Spa a do vodného sveta Aquaworld a to pomocou podzemnej, kúrenej chodby, ktorá spája apartmani s hotelom a vodným svetom.
 
Aquaworld Resort Budapest  bude tohtoročné leto bohatší  o suchozemský herný raj!
 
Na obrovskom vonkajšom parku pri pláži, sa nachádza Bongo Wonderland, ktorý je časťou vodného sveta. Otvorí svoje brány  posledný víkend v mesiaci jún 2015 a bude celé leto očakávať návštevníkov so zaujímavými a napínavými programmi a spoločenskými hrami pri ktorých, sa deti zaručene nebudú nudiť. Bongo je ozajstná malá opička žijúca v ZOO v Budapešti, ktorej adoptívnym rodičom je Aquaworld Resort Budapešť a preto sa Bongo stala talizmanom sveta zážitkov a pomenovali po nej  jednotlivé detské zábavné programi počas ktorých, sa  vaše neposedné ratolesti môžu zabávať,  kúpať sa a šmýkať sa nie len v bazénoch ale aj do guličiek a môžu si tiež zaskákáť v nafukovacom hrade a sedieť  v ozajstnom veteráne v životnej veľkosti. Bongo so svojími ostatnými plyšovými kamarátmi čaká malých i veľkých  návštevníkov so spústov programov. Príjdite sa pozrieť a uvidíte na vlastné oči aké bude ťažké si vybrať! Animátori budú k dispozícii od 11 –tej hodiny bezplatne. Milovníkov športu tu čaká minigolf, Teqball (stolný futbal), plážový futbal a lanový park.
 

- - Inzercia - -