Dnes je nedeľa, 26.september 2021, meniny má: Edita
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Víťazstvo vo Femme Fatale mi zmenilo život, tvrdí modelka Adriana Mockovčiaková

apríl 01, 2016 - 11:43
O tom, že Slovenky sú najkrajšie ženy na svete písať nemusíme. Tento fakt nám potvrdila budúca hviezda svetového modelingu Adriana Mockovčiaková. Hravá kráska už zdobila kampane pre ZARU, Bershku, Dermacol, Pietro Philipi, Toma Forda a mnoho ďalších. Za naštartovanie úspešnej kariéry vďačí najmä víťazstvu v našej súťaži Femme Fatale v roku 2009.
Foto: 
archív A.M./Exit Model Management

Adriana nezaháľala a už od čias, keď ešte chodila na základnú školu, pracovala na svojej modelingovej kariére. Precestovala takmer celý svet a zoznámila sa  s poprednými návrhármi a ľuďmi, ktorí stoja za najúspešnejšími značkami.  Ďalším cieľom ambicióznej modelky je anglická metropola Londýn a potom  sa chystá dobyť USA!

Jej beauty face a dokonalé telo sa už objavilo v reklame na Axe, v kampani pre Dermacol, a rovnako aj na prehliadke Toma Forda na londýnskom fashion weeku. Stihla fotiť už pre španielsky Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Dolce Vita, taliansku a francúzsku Graziu, Sobet, Glint magazín, Palace Costes či dánske Elle. Miluje ju slávny fotograf Andreas Ortner aj náš módny dizajnér Boris Hanečka. Táto bláznivá, no citlivá kráska, ktorá nevie žiť bez orieškovej čokolády (áno, aj modelky jedia sladké), spolupracovala rovnako so značkami Bershka, Zara Home, Cortefiel, Birkenstock, S.Oliver, LB Pietro Filipi alebo Bipa Parfums.

collage.jpg

Adriana Mockovčiaková
Foto: 
archív A.M./Exit Model Management

Aj napriek všetkým úspechom zostala rodáčka z Myjavy pokorná a skromná. Svoje know-how ako vyniknúť medzi tvrdou konkureciou modeliek nám povedala v exkluzívnom rozhovore. Prihláste sa do súťaže aj vy, ak chcete mať kariéru ako Adriana! 

Viac  sa o osudovej kráske dozviete v exkluzívnom rozhovore pre La Femme:

Víťazka Femme Fatale 2009 - Adriana Mockovčiaková

Autor: 
Lukáš Kolenič

 Najbližší kasting sa bude konať 30.4. v nákupnom centre CENTRAL od 14. hod do 17. hod. 

Víťazka Femme Fatale 2009 - Adriana Mockovčiaková | POZVÁNKA

Autor: 
Lukáš Kolenič

 

 

- - Inzercia - -