Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Otec roka 2016: Ktorý z otcov sa stal absolútnym víťazom?

jún 17, 2016 - 19:20
Týždenník Slovenka v piatok 17. júna vyhlásil výsledky čitateľskej ankety Otec roka. V priestoroch hotela Tatra v Bratislave sme sa dozvedeli meno absolútneho víťaza, ktorým sa stal pán Arpád Rubint. Titul mediálneho otca roka si odniesol herec Milan Ondrík.
Foto: 
Ramon Leško

Už 26. ročník čitateľskej ankety  Otec roka pozná svojich víťazov.  Spomedzi návrhov od čitateľov vybrala redakcia štyroch otcov, ktorých predstavila v časopise a o víťazovi rozhodlo vaše hlasovanie. Samotná anketa upozorňuje na význam otca v rodine a hovorí o potrebe mužského vzoru pri výchove detí.  Ide o najstaršiu nepretržite trvajúcu časopiseckú anketu na Slovensku.

ram_2652.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Symbolom ankety  je putovný drevený koník. Novému otcovi roka odovzdala šéfredaktorka Slovenky - Daniela Vidová. Nominovaná bola štvorica otcov, a to Arpád Rubint, Michal Makovník, Bohuš Okoličányi a Peter Šimko. S nominantmi nás postupne zoznamoval na svojich stránkach časopis Slovenka. 

ram_2710.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

ram_2809.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

Počas slávnostného vyhlasovania víťazov nás sprevádzali viacerí umelci. Svojím spevom všetkých prítomných potešili speváčka Vanda, taliansky spevák Davide Mattioli a lámač ženských sŕdc Tomáš Bezdeda. Umenie recitácie predviedla Nikola Nosá a program spestrili aj malí tanečníci z tanečnej školy Dansovia. 

ram_2590.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

ram_2716.jpg

Foto: 
Ramon Leško

VIAC SA DOZVIETE UŽ V ĎALŠOM ČÍSLE SLOVENKY

 

- - Inzercia - -