Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Otec roka 2016: Rodina je základ zdravej spoločnosti, tvrdí Mária Reháková

jún 19, 2016 - 13:04
Najdlhšia trvajúca anketa Otec roka v piatok 17. júna spoznala svojho absolútneho víťaza. Ako ju vníma samotná organizátorka Mária Reháková sa dozviete v rozhovore.
Foto: 
Ramon Leško

Jej hlavnými myšlienkami sú sila lásky a rodinné putá, ktoré sú najdôležitejšie. Riaditeľka vydavateľstva Star production Mária Reháková sa rozhodla aj naďalej pokračovať v ankete Otec roka, ktorá vyzdvihuje hlavu rodiny. "Rodina by mala byť základom spoločnosti. Mnohé z týchto rodín zažili kruté časy, aké si ani nevieme predstaviť, " hovorí pani Reháková, ktorá vedie úspešnú anketu už vyše 10 rokov.

Absolútny víťaz Arpád Rubint sa s obrovskou láskou stará o svojho syna Robka, ktorý trpí svalovou dystrofiou. "Ostal s ním sám a ukážkovo sa o neho stará. Videli sme, aký je to ťažký prípad, ale on sa s tým vie bravúrne vysporiadať,"  hovorí o aktuálnom otcovi roka. 

Zaujímavosťou je, že vďaka ankete Otec roka sa na Slovenku začal oslavovať sviatok Deň otcov. "Na základe iniciatívy týždenníka Slovenka môžeme u nás každú tretiu júnovú nedeľu oslavovať tento krásny sviatok," na záver dodala pani Reháková. 

Viac sa dozviete v rozhovore. 

Mária Reháková o ankete OTEC ROKA 2016

Autor: 
Milan Kulifaj

- - Inzercia - -