Dnes je nedeľa, 17.október 2021, meniny má: Hedviga
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2016: Módna šou priamo v centre Bratislavy

jún 22, 2016 - 04:56
Bratislavské módne dni s obrovskou módnou prehliadkou už po tretíkrát zavítali priamo do ulíc nášho hlavného mesta. Ten, kto si tento deň poznačil do diára, mohol vidieť viac ako stovku modelov pre tých najmenších, cez plavky až po večerné róby. Na móle sa už tradične ukázala zostava toho najlepšieho, čo naša módna scéna momentálne ponúka.
Foto: 
Letná časť Bratislavských módnych dní pod názvom MÓDA V MESTE to už má úspešne za sebou. Bratislavčania, ale aj návštevníci zo všetkých kútov sveta si tak opäť mohli užiť atmosféru prestížnych fashion weekow" na vlastnej koži. Večer otvorila prehliadka oblečenia pre najmenších, ktorá všetkých divákom vyčarila úsmev na tvári. O skvelú atmosféru a chod celej šou sa už tradične postaral DJ Dave.
 
„Som veľmi rada, že nám to takto dobre vyšlo. Počasie nám prialo, aj keď musím priznať, že som mala isté obavy. Opäť tu bola skvelá atmosféra a som rada, že sa nám aj tento rok podarilo módu priniesť do ulíc,“ prezradila organizátorka podujatia Mária Reháková
 
Pod holým nebom sa v centre nášho hlavného mesta aj tento rok predstavila plejáda módnych návrhárov a značiek, ktoré ukázali to najlepšie zo svojej aktuálnej tvorby. Priestor už tradične dostali aj študentky Vysokej školy výtvarných umení. Z pestrej palety jednotlivých kúskov si na svoje si prišli dámy, páni ale aj detský módni mniaci. Nechýbali Róbert Bartolen, Anna Mária Kiss Kósa, Jaroslava Wurll Kocanová, Michaela Ľuptáková, Factory WTF?!, Katie Q. a mnohí ďalší.
 

ram_3553.jpg

Foto: 
Ramon Leško
 

ram_3651.jpg

Foto: 
 
 
 

ram_3833.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_3860.jpg

Foto: 
Ramon Leško
 

ram_3953.jpg

Foto: 
Ramon Leško
 
 
Pozrite si všetky modely v našej galérii