Dnes je nedeľa, 17.október 2021, meniny má: Hedviga
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2016: Mária Reháková prezradila, čím je pre ňu letná prehliadka výnimočná

jún 21, 2016 - 16:58
Letnú časť 11. ročníka Bratislavských módnych dní, ktoré opäť ponúkli to najlepšie zo slovenskej módnej scény si nenechala ujsť ani ich organizátorka Mária Reháková. V rozhovore pre ŽenskýWeb.sk prezradila, čím je pre ňu letná časť Bratislavských módnych dní výnimočná.
Foto: 

Bratislavské módne dni tento rok vstúpili do svojej druhej dekády. Popri jarnej a jesennej časti prehliadok, sa už po tretíkrát uskutočnila aj letná módna šou v centre hlavného mesta s podtitulom Móda v meste. Prehliadku už tradične svojim príhovorom otvorila autorka celého projektu, generálna riaditeľka STAR Production  Mária Reháková 

"Dokázali sme, že slovenská módna tvorba išla u každého dopredu a to myslím potvrdia aj odborníci," prezradila Mária Reháková, ktorá momentálne pripravuje deň slovenskej módy u našich českých susedov. "Chceme založiť tradíciu a prezentovať slovenskú módu veľkolepo v Prahe v Obecnom dome, takže máme čo robiť," dodala.

O skvelý chod celej prehliadky sa svojim hudobným mixom aj tentokrát postaral Dj Dave z banskobystrického klubu Ministry of Fun"Myslím si, že je výborný, dáva tomu úplne iný punc a výnimočnosť. Dôležité je to, že sa na to teší a robí to s láskou," zhodnotila zakladateľka Bratislavských módnych dní Mária Reháková.

Bratislavské módne dni 2016: Mária Reháková

Autor: 
Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -