Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dní už aj v Prahe: Ktorí návrhári sa predstavia vo veľkolepom Obecnom dome?

október 03, 2016 - 18:18
Najprestížnejšia módna udalosť na Slovensku mieri do Prahy! Bratislavské módne dni sa už 12. októbra uskutočnia v nádherných secesných priestoroch v Obecnom dome. Na móle sa predvedie návrhárska špička zo Slovenka, ale i domáci návrhári.
Foto: 

Len minulý týždeň sa v Bratislave konalo obľúbené módne podujatie Bratislavské módne dni. Jesenná časť sa tento rok rozrástla na 5 dní, z čoho 4 dni tvorili prehliadky na dvoch miestach v Bratislave. Celkovo sa predstavilo 37 dizajnérov a značiek zo Slovenska a zahraničia. Posledný deň BMD dní patril už tradične worshopu s porotou.

cover.jpg

Foto: 
Ramon Leško

12.jpg

Foto: 
Ramon Leško

11.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Už 12. októbra Praha zažije veľkolepý slovenský deň módy. Na móle sa prestavia renomovaní slovenskí návrhári Lukáš Kimlička, La Rena, Veronika Hložníková, Zuzana Haková, Richard Rozbora, LelkaLor, Jana Pištejová, Katie Q, Ivana Rosova Fashion. Z domácej scény nebudú chýbať Alice Abraham či Taťána Kovaříková. Tvárou Bratislavských módnych dní nie je nik aný ako krásna modelka a bývalá miss Andrea Verešová. Môžeme vám prezradiť, že ju uvidíte tak, ako ešte nikdy predtým! 

- - Inzercia - -