Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni v Prahe: Na afterparty zažiarili missky, prišiel aj Felix Slováček s milenkou

október 13, 2016 - 18:55
Veľkolepá módna šou akú hlavné mesto Čiech ešte nezažilo! Prestížne módne podujatie Bratislavské módne dni sa prvýkrát uskutočnilo v Prahe v nádherných priestoroch Obecného domu. Po prehliadke už tradične nasledovala afterparty, na ktorej nechýbali prominentní hostia zo Slovenska i Čiech.
Foto: 

V príjemnej atmosfére a dobrej nálade sa hostia Bratislavských módnych dní zabávali do neskorých večerných hodín. V spoločnosti riaditeľky BMD Márii Rehákovej sme mohli vidieť v spoločnosti generálneho riaditeľa Pierre Fabre Romana Dušila spolu s marketingovou manažérkou Sylviou Galvánkovou  i riaditeľa spoločnosti Qualysoft Petra Orozsa.

bmdpraha0079.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Hneď v úvode prehliadky nás svojou hrou na organ ohromil hudobník Marián Čekovský, ktorý sa potom vytratil za svojou partnerkou a čerstvo narodeným bábätkom. 

_mg_3821.jpg

Foto: 
Ivan Medved

Prítomných pánov očarili krásne finalistky súťaže Miss Slovensko. Na prehliadke v Prahe nechýbala ani súčasná víťazka Kristína Činčurová ale aj riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková.

bmdpraha0026.jpg

Foto: 
Ramon Leško

bmdpraha0072.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Avšak pozornosť vštkých médii si uchmatol český saxofonista Felix Slováček. Na párty totiž neprišiel so svojou manželkou herečkou Dádou Patrasovou, ale mladučkou milenkou Lucie Gelemovou. Po ich boku sa objavila aj jedna z najkrajších slovenských modeliek Andrea Verešová

bmdpraha0061.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

- - Inzercia - -