Dnes je pondelok, 06.december 2021, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Charlieho anjeli oslavujú neuveriteľných 16 rokov: Takto sa herečky rokmi (ne)zmenili

október 26, 2016 - 10:32
V roku 2000 bola prvá premiéra večerného filmu Charlieho anjeli, kde si zahrali herečky Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu. Krásky sa rokmi takmer nezmenili. Posúďte sami.
Foto: 
SITA, Instagram.com

Obľúbený rodinný film, ktorý preslávili najmä jeho hlavné protagonistky Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu bol trhákom pred šestnástimi rokmi a ľudia si ho stále radi pozrú.
Okrem komickej akčnosti, prilákali hlavne pánsku populáciu známe herečky, ktoré predviedli svoj herecký talent a veľakrát aj svoju ohybnosť.

luci_licjcj.png

Foto: 
SITA, Instagram.com

Cameron Diaz

Vysoká blondína, výborná herečka a momentálne aj spisovateľka. Štyridsaťštyriročná Cameron patrila vždy ku kráskam, s dokonalou postavou. Pred rokmi herečka prepadla športu a odvtedy si figúru udržuje viac, než v skvelej forme. Cameron Diaz nikdy nemala deti a patrí k tým herečkám, ktoré si vybrali iné životné poslanie. Pred šestnástimi rokmi vyzerala herečka výborne, no teraz z nej srší charizma ešte o niečo viac.

cameron_23.png

Foto: 
SITA, Instagram.com

Drew Barrymore

Stále žiadaná herečka Drew Barrymore nikdy nepatrila k typickým kráskam, no aj tak sa stala v Hollywoode obľúbenou a obsadzovanou. Drew sa vo filme Charlieho anjeli predviedla ako sexi ryšavka, no dnes vyzerá herečka trochu inak. Dvojnásobná mama sa počas svojho života už dvakrát rozviedla, teraz žije s tretím manželom a snáď už aj posledným. Zdá sa, že herečka starne s noblesou a do krásy.

cameron_2.png

Foto: 
SITA, Instagram.com

Lucy Liu

Jedna z najkrajších aziatiek, herečka Lucy Liu nikdy nevyzerala lepšie. Prešlo už neuveriteľných šestnásť rokov od toho, ako bola premiéra filmu Charlieho anjeli, no Lucy sa nezmenila zdá sa, že ani za mak. Štíhla postava, stále mladistvá tvár a dievčenský look herečke zostal doposiaľ. Herečka je matkou jedného synčeka, no Lucy sa nikdy nevydala.

luci_liu_123.png

Foto: 
SITA, Instagram.com

- - Inzercia - -