Dnes je nedeľa, 17.október 2021, meniny má: Hedviga
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Materské školy v Starom Meste a Petržalke v lete upravia prevádzku

jún 06, 2017 - 15:33
Niektoré materské školy (MŠ) v správe bratislavskej mestskej časti Staré Mesto budú mať počas letných školských prázdnin prerušenú prevádzku. Mestská časť o tom informuje na svojej oficiálnej internetovej stránke s tým, do ktorých materských škôl budú môcť rodičia dieťa umiestniť počas júla a augusta.
Foto: 
Pexels

Mestská časť Bratislava - Staré Mesto je zriaďovateľom devätnástich škôlok. V júli môžu byť deti v štyroch a v auguste v troch škôlkach. Sú to v júli materské školy Beskydská, Javorinská, Karadžičova a Tabaková, v druhom prázdninovom mesiaci budú deti v Materskej škole Malá, v Základnej a Materskej škole Milana Rastislava Štefánika a v Základnej a Materskej škole Dr. Milana Hodžu.

Mestská časť tiež informuje o tom, že rodičia nebudú musieť platiť povinný príspevok za deti, ktoré nebudú navštevovať materskú školu v čase letných prázdnin od 1. júla do 31. augusta.

V bratislavskej mestskej časti Petržalka budú mať materské školy cez leto taktiež upravenú prevádzku. V júli budú môcť byť deti v desiatich z devätnástich škôlok, ktoré sú v zriaďovateľskej pôsobnosti mestskej časti Bratislava - Petržalka. Sú to materské školy Macharova, Pifflova, Bradáčova, Bulíkova, Jankolova, Haanova, Iľjušinova, Bzovícka, Turnianska a Tupolevova. V druhom prázdninovom mesiaci budú deti v materských školách Bohrova, Röntgenova, Rovniankova, Šustekova, Lachova, Gessayova, Holíčska, Lietavská, Strečnianska a Ševčenkova.

- - Inzercia - -