Dnes je pondelok, 06.december 2021, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

BMD: Relleciga opäť predstaví svieže kolekcie plaviek

jún 26, 2017 - 13:32
Leto už konečne prišlo a k nemu neodmysliteľne patria aj kúpaliská, jazerá či dovolenky. Na tých všetky dámy skrášli, samozrejme, vhodný výber plaviek. Bratislavské módne dni vám aj tentokrát prinesú to najlepšie z kolekcie obľúbenej značky Relleciga.
Foto: 
Relleciga

Značka Relleciga je už niekoľko sezón neodmysliteľnou súčasťou Bratislavských módnych dní. Zaujímavé a originálne kolekcie plaviek od tejto značky budete môcť uzrieť aj túto stredu počas "Módy v meste." ,,Čo sa týka letných Bratislavských módnych dní, opäť sme si pripravili výber z tých aktuálne najkrajších a najžiadanejších plaviek z kolekcie Relleciga 2017. Diváci sa môžu tešiť na rôzne strihy, farby, potlače, či aplikácie. Na tento večer sme si pripravili výber plaviek z Marianne 3D kolekcie - najžiadanejšie plavky, ktoré zväčšia sebavedomie aj dekolkt zákazníčky, luxusnej Crystal kolekcie - spojenie jednoduchého strihu s kovovou zlatou aplikáciou a kamienkami, Floral Criss Cross kolekcie - žiarivé farby a rafinovaný strih s criss-cross prúžkami, cez dekolt a boky, ktoré rozžiaria každý šatník, Sheer Striped kolekcie - módne plavky v originálnom strihu a farbách a Crochet Lace kolekcie - krásne, romantické plavky s háčkovanou čipkou v letných farbách. Čo sa týka našich dizajnov, tak neustále vymýšľame nové a nové strihy na prehliadky akou sú aj Bratislavské módne dni. Vyberáme však plavky podľa obľúbenosti slovenských zákazníčok, preto sme zvolili tento výber. Súčasťou prehliadky bude aj nová plážová taška z jemnučkého silikónu v úžasnej ružovej farbe," prezradil pán Marián Glett, riaditeľ Relleciga.

Nápadité kúsky sú obľúbené medzi dámami a dievčatami po celom svete a aj u nás, na Slovensku si ich doslova zamilovali herečky, modelky aj speváčky. Prídite sa pozrieť na sviežu kolekciu Relleciga už túto stredu na Hlavné námestie v Bratislave. Začíname o 20tej! 

relle.jpg

Foto: 
Relleciga

rel.jpg

Foto: 
Relleciga

releciga.jpg

Foto: 
Relleciga

- - Inzercia - -