Dnes je pondelok, 06.december 2021, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Český spevák Dalibor Janda: Veľká udalosť v jeho živote!

marec 12, 2018 - 09:46
Neuveriteľných tridsaťpäť rokov prešlo od momentu, kedy český spevák Dalibor Janda vydal svoj prvý singel s názvom Jahodový koktejl. Ten nebude chýbať ani na pripravovanom albume, ktorý ponúkne originálne nahrávky z rokov 1983 až 2018.
Foto: 
SITA

V piatok, 23. marca vydá Dalibor Janda dvojalbum Veľký flám, ktorý predstaví jeho dosiaľ najúplnejší hudobný portrét. Výber najväčších hitov, ktorý ponúkne originálne nahrávky z rokov 1983 až 2018, bude obsahovať aj jeden z jeho veľkých hitov Jahodový koktejl. Tento rok pritom uplynie 35 rokov odo dňa, keď mu vydavateľstvo Supraphon vydalo prvý vinylový singel s touto piesňou.

Kompilácia, ktorá vznikla v dramaturgickej spolupráci Dalibora Jandu a hudobného publicistu Miloša Skalku, po prvý raz prepája klasické nahrávky z katalógu Supraphonu s tým najlepším, čo vznikalo od roku 1992 vo firme Hurikán Records. 

Trojnásobný zlatý slávik, ktorý 21. marca oslávi 65. narodeniny, pokrstí dvojalbum hneď dva razy. Najprv na megakoncerte Dalibor Janda 65 - říká si Hurikán... organizovanom v pondelok 19. marca v pražskej Lucerne a potom aj priamo v deň svojich narodenín v predajni Supraphon Musicpoint v Prahe, kde sa uskutoční aj stretnutie s fanúšikmi a autogramiáda.

- - Inzercia - -