Dnes je sobota, 23.október 2021, meniny má: Alojzia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Odborné maturity na Pántoch

máj 17, 2019 - 11:49
„Zúčtovanie“ odborných zručností maturitných ročníkov študijných odborov Pracovník v hotelierstve a cestovnom ruchu a Hotelová akadémia sa uskutočnilo na SOŠ HSaO, Na pántoch 9 v Bratislave v posledný aprílový deň – 30.04.2019. Bol to skutočne mimoriadne náročný deň na prípravu aj realizáciu praktickej časti odbornej zložky maturitnej skúšky, ktorá aj s podporou BSK – odbor školstva, mládeže a športu – konkrétne projektom „ŠKOLA ŠKOLE“ sa uskutočnila v novom šate.
Foto: 
hotelova akademia

Slávnostná večera realizovaná  formou jednoduchej obsluhy maturujúcich študentov bola výborne zvládnutá. Jednotlivé chody večere  boli popretkávané zaujímavými programovými číslami, o ktoré sa postarali DFS Čečinka, študenti SOŠ Tokajícka priniesli zaujímavé modely ako svoje výsledky zručnosti maturantov, v speve sa prezentovali študenti Konzervatória na Tolského ulici a členovia tanečno-dramatického záujmového útvaru domáceho CVČ odprezentovali úryvok z muzikálu „Cigáni idú do neba.“

Záverečné hodnotenie komisie bolo pozitívne a povzbudivé k naplneniu cieľa – úspešne zavŕšiť štúdium na SOŠ HSaO ústnou maturitnou skúškou. 

Veľa šťastia maturanti!   

 

 

2.jpg

Odborné maturity
Foto: 
hotelova akademia

3.jpg

Odborné maturity
Foto: 
hotelova akademia

- - Inzercia - -