Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

A už je tu október!

september 25, 2019 - 14:51
Je pekný deň a všetko je v najlepšom poriadku. Potom položíte na stôl vychladnutú polievku a zrazu manžel vzbĺkne. Vaša suseda zasa neustále narieka nad dcérou, ktorá s nikým nekomunikuje, pretože má vraj príšerné uši...
Foto: 
Shutterstock

A vy? Nosíte už roky v sebe trápenie?

Umára vás všetko okolo a menia sa vám neustále nálady? Pritom sa nič nedeje. Všetci blízki sú zdraví, v práci vás povýšili a syn úspešne študuje v Londýne. Neprimerané reakcie na bežné situácie, nie sú ničím výnimočné. Naša hava akoby zrazu nebrala to, čo všetci chápu. Starosti v hlave, trápenie v srdci. Je možno čas pozrieť sa ne zblízka. Psychické problémy totiž netreba brať na ľahkú váhu. Zlé nálady, neprimeraný smútok či nízke sebavedomie sa jedného dňa môžu nečakane zmeniť na fóbie či depresie. Nečakajte, vyhľadajte pomoc včas.

Aktuálne číslo ZDRAVIE RODINY v predaji

Ak neviete prečo vás stále niečo trápi a prečo mávate nálady ako na hojdačke, ak chcete žiť zdravšie a šťastnejšie, ak chcete začať cvičiť, máme rady a cviky od odborníkov. Vieme, čo vám bude na jeseň chutiť a prečo by ste mali každý deň chodiť hore schodmi.

Na stánkoch už na vás čaká úplne novučičké októbrové Zdravie rodiny.

Čo viac si môžeme všetci priať ako to, aby bola celá naša rodina zdravá!

- - Inzercia - -