Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Cez víkend sa na Záhradnícku trolejbusom nedostanete

október 18, 2019 - 10:53
Počas najbližšieho víkendu 19. - 20. 10. nebudú na Záhradníckej ulici v Bratislave premávať trolejbusové linky MHD. Dôvodom je uzavretie ulice pri plánovanom výrube stromov, ktorý budú realizovať medzi zastávkami Karadžičova a Americké námestie. Informuje o tom Dopravný podnik Bratislava (DPB) na sociálnej sieti.
Foto: 
bratislavaden.sk

Trolejbusové linky 202, 207 a nočné autobusy N70 a N72 budú v smere Na Hodžovo námestie/Hlavnú stanicu zastavovať namiesto zastávky Karadžičova na zastávke Krížna (ako linka 210). „V opačnom smere budú premávať po štandardnej trase. Na linky, kde premávajú trolejbusy, nasadíme štandardné autobusy,“ informuje ďalej dopravca.

Trolejbus 212 bude obojsmerne premávať medzi zastávkami Kulíškova a Sokolská po odklonovej trase. Nebude obsluhovať centrum mesta, avšak bude možné prestúpiť na ostatné linky, ktoré v dotknutom úseku premávajú. Neobslúži zastávky Karadžičova, Americké nám., Kollárovo nám., Hodžovo nám. a SAV (v bežnej polohe na Štefánikovej). Namiesto toho obslúži zastávky Krížna. Račianske mýto (ako linka 210), Karpatská, SAV (na Šancovej), resp. Nám. Franza Liszta v opačnom smere .  

- - Inzercia - -