Dnes je streda, 27.október 2021, meniny má: Sabína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čo robí Zlatica Puškárová ráno?

október 29, 2019 - 19:21
Na obrazovke ju vídavate vážnu, pretože hovorí o vážnych a často i smutných veciach. V súkromí ju však spoznáte usmiatu a dobre naladenú. Ako prežíva každé ráno?
Foto: 
Archív

Vychovávať dve deti je náročné. Ako sa začína deň vo vašej rodine?

Rána sú u nás asi ako všade rušné. Leo je štvrták a Adamko dvojročný chlapček, ktorý sa chce svojmu bratovi vo všetkom podobať. Takže do školy chodíme s Leom obyčajne všetci spolu. Určite to rodičia dobre poznajú, že kým sa s deťmi vypravíme, je to poriadna fuška. Umývanie zubov, raňajky, obliekanie a k tomu množstvo vecí, ktoré sú pre chlapcov akurát ráno dôležitejšie. Leo ide do školy a my s Adamkom máme svoj program. Ideme na prechádzky, ihriská, objavujeme nové miesta.

Ako vyzerá vaše bežné ráno? Čím sa preberáte zo sna do dňa plného povinností?

Prebúdzam sa na Adamkov smiech, ktorý na mňa kričí „mama hore“. Keďže k nemu vstávam aj v noci, je niekedy náročné byť v pozore okamžite. Ale vieme si to s Paťom podeliť.

Máte svoj obľúbený ranný rituál?

Je celkom zábavné sledovať, že ako žena sa dokážem zmobilizovať, obliecť a rýchlo upraviť oveľa rýchlejšie ako chlapci. Na rituály nemám čas a už roky nepijem ani kávu. V záujme rodinnej pohody sa viem zrieknuť mnohých potešení so slovami, že raz príde čas, kedy budem mať aj na seba viac času.

Čo raňajkujete vy a čo servírujete deťom?

Zvyknem hovoriť, že kde sa nevarí tam to nežije. Teraz sú u nás hitom teplé toasty so syrom a kečupom. U nás sa akosi musli neujali a keďže Leo veľa športuje potrebuje mať silnejšie raňajky. Je to rýchle a chutné.

- - Inzercia - -