Dnes je pondelok, 06.december 2021, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

DPB vyhlásil nový tender na opravu električkovej trate na Americkom námestí za takmer tri milióny eur bez DPH

december 03, 2019 - 12:14
Dopravný podnik Bratislava (DPB) vypísal nový tender na opravu električkovej trate na Americkom námestí za 2,8 milióna eur bez DPH. Vyplýva to z informácií vo Vestníku Úradu pre verejné obstarávanie. Poslednú verejnú súťaž na rekonštrukciu trate na Americkom námestí DPB zrušil, pretože ponuky prevyšovali predpokladanú hodnotu zákazky.
Foto: 
dpb

Tender sa týka opravy električkovej trate na Americkom námestí, ale aj na Radlinského ulici v Bratislave, v úseku od Špitálskej ulice po Blumentál. Oprava sa bude týkať okrem samotnej električkovej trate aj zastávky, chodníkov, trolejového vedenia či napájacieho vedenia. Budú tu realizovať prekládku verejného osvetlenia a pribudne aj osvetlenie priechodu pre chodcov. Záujemcovia môžu predkladať svoje ponuky do 30. decembra 2019 do 9:00.

Ako koncom septembra informovali na stránke www.imhd.sk, predpokladaná hodnota zákazky v predošlom tendri na rekonštrukciu električkovej trate na tomto úseku bola tiež vo výške 2,8 milióna eur bez DPH. "Do súťaže sa prihlásili traja uchádzači, Metrostav Praha, TSS Grade a Eurovia SK, ktorí predložili ponuky prevyšujúce odhadovanú cenu zákazky o približne pol milióna eura (3,274 až 3,353 mil. eura)," napísali na stránke.

- - Inzercia - -