Dnes je nedeľa, 17.október 2021, meniny má: Hedviga
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Vodiči pozor! Pre zasadnutie rady OBSE bude čiastočne obmedzená doprava.

december 03, 2019 - 12:37
V hlavnom meste budú od 4. do 6. decembra čiastočne obmedzené niektoré úseky ciest. Doprava bude limitovaná najmä pri presunoch jednotlivých delegácií medzi letiskom, výstaviskom Incheba, Bratislavským hradom a tiež Ministerstvom zahraničných vecí a európskych záležitostí SR.
Foto: 
aktualizovane.sk

Prvé obmedzenia pocítia vodiči v stredu 4. decembra medzi 18:00 a 19:30 na diaľničnom obchvate smerom od letiska, tiež na Vajanského nábreží, Trnavskej ceste, Staromestskej ulici, Hodžovom námestí a Štefánikovej ulici. Polícia v súvislosti s podujatím prosí vodičov o zvýšenú pozornosť a rešpektovanie pokynov.

Na dôležitých úsekoch, respektíve väčších križovatkách, bude dopravu v časoch presunov riadiť polícia. „Vo štvrtok 5. decembra budú obmedzenia v čase medzi 8:30 a 10:00 pri presune delegácií z hotelov z centra mesta smerom na výstavisko Incheba. V popoludňajších hodinách po trase z Petržalky na letisko a na jednotlivé hotely. Doprava bude obmedzená aj vo štvrtok podvečer od 18:45 pri presunoch z hotelov na Bratislavský hrad (najmä cez Staromestskú ulicu, Hodžovo námestie a Palisády),"  bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Najviac sa obmedzenia dotknú dopravy v piatok 6. decembra popoludní, keď sa budú delegácie presúvať na letisko, približne od 13:30. Všetky delegácie budú sprevádzané vozidlami označenými príslušnosti k Policajnému zboru s výstražnými a zvukovými zariadeniami.

- - Inzercia - -