Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Z Námestia SNP a jeho blízkeho okolia sa stáva bojová zóna

december 30, 2019 - 12:35
Ďalšia bitky, ďalšie zranenia. Tentokrát so šťastnejším koncom. Iba zranenia a zlomený nos. Obeťou brutálnej bitky je 19 ročný Adam, ktorý bránil svoju priateľku.
Foto: 

Adam si privyrábal ako DJ v nemenovanom bare na Nám. SNP. K bitke došlo po tom, čo bránil svoju priateľku pred istým agresívnym Richardom.

Vo veci sa v súčasnosti intenzívne vykonávajú všetky potrebné procesné úkony, ktorých cieľom je prípad objasniť. Ako tvrdí polícia, o prípade v týchto chvíľach nie je možné bližšie informovať, aby nedošlo k zmareniu vyšetrovania.

Adam je vynikajúcim študentom, snaží sa už v tomto veku tvoriť a vytvárať hodnoty. Ako 17-ročný vycestoval do Mexika, kde bol rok študentom na strednej škole, aby si zdokonalil španielsky jazyk . Taktiež sa aktívne zúčastňoval kongresov Európskeho parlamentu pre mladých, kde reprezentoval svoju školu a vzdeláva sa naďalej v oblasti diplomacie a jeho ďalšie štúdium smeruje na manažment.

Nedávno Staré Mesto skrátilio otváracie hodiny Večierkam, s cieľom obmedzenia predaja alkoholu, hlavné mesto zasa zaviedlo policajné hliadky a zvýšilo počet policajtov v Starom Meste.

 

- - Inzercia - -