Dnes je sobota, 23.október 2021, meniny má: Alojzia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Z lásky k milovanej žene

január 30, 2020 - 04:00
Ktorá zo žien by nechcela zažiť ten pocit, keď ju milujúci muž na Valentína obdarí niečím veľkolepým?
Foto: 

Čakať so zatvorenými očami na prekvapenie, na aké sa nezabúda? Musíme súhlasiť s mužmi a potvrdiť, že výber valentínskeho darčeka pre ženu nie je jednoduchý. Nie vždy sa podarí naplniť očakávania, nie vždy je reakcia na prekvapenie úprimne radostná. Je tu však jedna možnosť, ktorá zatiaľ nesklamala.

Na sociálnych sieťach často vidíme rôzne fotografie a videá, ktoré zobrazujú výnimočné situácie a veľké gestá ako z romantického filmu. Skúsili sme sa teda opýtať ľudí z praxe, či to tak naozaj funguje aj v reálnom živote.

"S blížiacim sa valentínskym obdobím u nás pri predaji vozidiel evidujeme nárast záujmu o odovzdanie auta partnerke v darčekovom balení," spomína Andrej Medlen, riaditeľ autorizovaného predajného a servisného miesta Citroën na Rožňavskej.

„Nie je ničím výnimočným, keď k nám do showroomu príde zákazník, ktorý chce svojej priateľke, manželke či matke urobiť radosť vo veľkom štýle. A my mu to samozrejme radi umožníme. V takýchto prípadoch vozidlo oblečieme do slávnostného šatu a pripravíme ho na výnimočné miesto, kde je ešte viac zvýraznená dôležitosť okamihu“ dodáva.

Takýto darček však nie je možné zohnať len tak. Vyžaduje to nielen zvýšené finančné prostriedky, ale aj dostatok času na výber toho pravého.

„Aktuálne máme výborné akčné ceny a tiež výhodné financovanie, ak si zákazník nepraje vynaložiť viac peňazí naraz. Našťastie, máme bohaté skladové zásoby vozidiel, preto ani kúpa valentínskeho darčeka na poslednú chvíľu nie je problém. Myslíme aj na valentínskych oneskorencov“ dodáva s úsmevom.

 

- - Inzercia - -