Dnes je streda, 27.október 2021, meniny má: Sabína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Od 15. februára uzatvoria výjazd z Bajkalskej ulice na Prístavný most. Uzávierka bude trvať do 23. februára

február 15, 2020 - 10:56
Počas jarných prázdnin uzatvoria výjazd z Bajkalskej ulice na Prístavný most v Bratislave. Informovalo o tom konzorcium D4R7 na svojej stránke. "Uzávierka nájazdu od Bajkalskej ulice smerom k Prístavnému mostu z dôvodu rekonštrukcie nájazdovej rampy sa uskutoční od 15. februára do 23. februára," uvádza konzorcium. Dopravné obmedzenie na Prístavnom moste súvisí s výstavbou rýchlostnej cesty R7.
Foto: 
bratislavaden.sk

Vodiči, ktorí sa budú chcieť dostať z Bajkalskej ulice na Prístavný most, musia využiť iný nájazd, alebo obchádzkovú trasu cez iný most. Presmerovaná bude aj trasa autobusov MHD jazdiacich do Petržalky cez Prístavný most - linky č. 96 , 116 a 98. Tieto budú premávať po obchádzkovej trase cez most Apollo. " Vodiči pri jazde po obchádzkovej trase obslúžia všetky zastávky po trase podľa ich charakteru - Prístavný most v náhradnej polohe, Plynárenská, Most Apollo, Ekonomická univerzita, Bulíkova a Šustekova. Zastávka Bosákova v smere jazdy Prokofievova linkami 96 a 196 v čase výluky nebude vôbec obsluhovaná," informuje na svojej stránke Dopravný podnik Bratislava.

Výjazd z Bajkalskej ulice na Prístavný most patrí medzi najvyťaženejšie cestné úseky, najmä počas popoludňajšej dopravnej špičky. Keďže uzávera bude počas jarných prázdnin v Bratislavskom kraji, očakáva sa menší nápor. Plánované dopravné obmedzenie súvisí s výstavbou rýchlostnej cesty R7, ktorá sa má v oblasti Prístavného mosta napojiť na diaľnicu D1.

Zdroj_ Sita

- - Inzercia - -