Dnes je sobota, 23.október 2021, meniny má: Alojzia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Silný vietor narobil škody

február 24, 2020 - 13:41
Polámané stromy , rozfúkané smeti, popadané konáre a dopravné značenia. Na severe Slovenska prasknutá cesta a neprejazdné viaceré úseky. Aj takáto je bilancia po nočnej víchrici.
Foto: 

Situácia na Slovensku 

Upozorňujeme vodičov, že cesta 1/10 Bytča smer Makov sa 100 metrov pred vrcholom stúpania k reštaurácii Melocík, prepadla v dĺžke 5 metrov a zasahuje celý jeden jazdný pruh. Žiadame vodičov o zvýšenú pozornosť pri prejazde týmto úsekom.

Cesta III/2035 Lutiše - Radôstka - na ceste sú spadnuté 4 betónové stĺpy na ceste v úseku 100 metrov. Cesta je úplne neprejazdná.
Na mieste je hliadka polície a usmerňuje dopravu.

Horský priechod Čertovica je neprejazdný pre kamiónovú dopravu nad 10 metrov - odklon nákladných vozidiel je na ceste 1/18. Na mieste je hliadka polície, ktorá usmerňuje a odkláňa dopravu.

Taktiež upozorňujeme vodičov na viaceré spadnuté stromy na cestách v Žilinskom kraji, z dôvodu silného vetra a trvalého dažďa.

V hlavnom meste odpratávajú konáre a stromy na istý čas čiastočne uzavreli Most SNP pre nahlásenépoškodené dopravné značenia. 

"Dnes, 24.02.2020, bola krátko po jedenástej hodine nahlásené uvoľnené dopravné značenie na moste SNP v Bratislave. Po príjazde hasičov bolo prieskumom zistené, že ide o uvoľnené dopravné značenie. Hasiči asistujú správcovi dopravného značenia Bratislava pri odstraňovaní uvoľneného dopravného značenia," uviedli dispečeri Hasičského a záchranného útvaru hlavného mesta Slovenskej republiky.

- - Inzercia - -