Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Nové číslo je už v predaji

jún 02, 2020 - 10:52
Videli už najnovšie číslo ZDRAVIA RODINY? Je už na stánkoch s krásnou titulkou, na ktorej sa na vás usmieva Adela Vinczeová.
Foto: 
Daniela Matušková

Čo sa dočítate:

+Čo by ste mali vedieť o mozgovej mŕtvici, ktorá postihuje stále mladšie ročníky. Vedeli ste, že náhla cievna mozgová príhoda je jednou z najčastejších príčin smrti a jedným z najviac invalidizujúcich ochorení u pacientov, ktorí prežili. Ide o ochorenie ciev mozgu.

+Pozývame vás prežiť jeden deň s lekárkou zo záchrannej služby. Ako zachraňuje životy nám porozprávala lekárka, pre ktorú je táto ťažká práca adrenalínom i uspokojením.

+Takmer polovicu ľudí nad šesťdesiat rokov postihujú bolesti bedrových kĺbov. Nemali by ste čakať, kým sa mierna bolesť zmení na chronickú. Operácii a výmene kĺbu sa dá predísť.

+Diéta ako životný štýl: Ponúkame vám tri tipy na zdravé diéty, ako sa stravovať lepšie a ako si popritom zmeniť životný štýl tak, aby vaše telo netrpelo.

+Čaká vás nakupovanie obuvi pre dieťa cez internet? Na čo by ste nemali zabudnúť, aby vaše dieťa chodilo v pohodlnej a zdravotne nezávadnej obuvi? „Nazbierali“ sme pre vás pravidlá, vďaka ktorým vhodnú veľkosť či strih určite neminiete.

- - Inzercia - -