Dnes je nedeľa, 17.október 2021, meniny má: Hedviga
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Policajti zasiahli na streche 8-poschodovej budovy, pravdepodobne tak zachránili dva životy

september 02, 2021 - 19:08
Matka sa so štvorročnou dcérou na rukách prechádzala po streche nebezpečne blízko pri kraji.
Foto: 
facebook.com/policiaslovakia

Policajti zákrokom na streche opustenej osemposchodovej budovy vo Vrbovom v okrese Piešťany zachránili život 24-ročnej ženy a jej štvorročnej dcéry. Mladá žena sa prechádzala s dcérou nebezpečne blízko pri okraji strechy. Podľa jej matky mala žena viaceré problémy.

Spolu s dvojicou policajtov z Vrbového išli do budovy bývalého odevného podniku aj dvaja kriminalisti z Trnavy. „Ťažko dostupným terénom sa dostali k strešnému otvoru, cez ktorý zbadali mladú ženu. S dieťaťom na rukách sa prechádzala nebezpečne blízko pri okraji strechy. So ženou sa snažili komunikovať, popritom ju policajti obkľúčili a zabezpečili priestor tak, aby si matka ani jej dcéra nemohli ublížiť. Policajti ženu vyzvali, nech im dieťa podá. Vtedy sa dievčatko načiahlo za policajtkou, ktorá si ju zobrala do náručia a odniesla do bezpečia,“ opisuje situáciu polícia na sociálnej sieti. Mladá žena bola potom na policajtov agresívna a vulgárne im nadávala. Tí boli nútení ju spacifikovať a nakoniec jej nasadiť aj putá.

241062120_4747321988631319_2874887826543863717_n_1.jpg

Foto: 
facebook.com/policiaslovakia

Po opustení budovy si matku aj dcéru prevzali do opatery zdravotníci. Ako ďalej informuje polícia, pri nebezpečnom incidente sa nikto nezranil a dievčatko si zdravé odviezla domov jej babka. Zdravotníci ženu za asistencie policajtov z trnavskej Pohotovostnej motorizovanej jednotky previezli do nemocnice.

- - Inzercia - -