Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Ďurianová ukázala syna, Cibulková bosé nohy

marec 02, 2015 - 13:26
Cez víkend sa spoločne stretli známe osobnosti ako moderátorka Marianna Ďurianová, tenistka Dominika Cibulková, futbalista Róbert Vittek, tanečníci z The Pastels a iní. Čo spojilo moderátorku, športovcov a tanečníkov?
Foto: 
Bratislava má od tohto víkendu nové športovo-zábavné centrum pre rodiny s deťmi, ktoré by sa v európskej konkurencii vôbec nestratilo. Najväčší detský indorový park tohto druhu na otvorili v sobotu pri bratislavskom letisku známe tváre zo športu a spoločenského života na Slovensku. Každá z osobností dostala za úlohu otvoriť jednu z atrakcií, ktoré Kidshouse vo svojom priestore na viac ako 1500 m² priniesol. 
 
 
Kým Ďurianová so synom otvorili arénu pre najmenšie deti, Róbert Vittek slávnostne prestrihol pásku na ihrisku pre basketbal, futbal a florbal. 
 
 
Samuel Piasecký uviedol do života trampolínovú arénu, Viera Gbúrová sánkarskú dráhu s umelou trávou a The Pastels nafukovaciu športovú dráhu.
 
 
Dominika Cibulková, ktorá zastupovala nadáciu Aby hviezdy nehasli aj sama vyskúšala adrenalínovú ľadovú vežu či sánkarskú dráhu.
 
Slovenská tenisová jednotka momentálne doliečuje svoje zranenie, no napriek tomu vyliezla na ľadovú vežu, odkiaľ sa spustila po 10-metrovej šmykľavke. „Máme nadáciu Aby hviezdy nehasli, v jej mene som sem prišla. My podporujeme skôr ten opak, ľudí, ktorí sa už nemajú tak dobre, ale urobili niečo pre Slovensko, boli úspešní a známi a reprezentovali našu krajinu. Som rada, že som mohla túto nadáciu prvýkrát zaangažovať aj medzi detičky. Ale stále sa venujeme starším ľuďom. Nechodím po takýchto zariadeniach po Slovensku, takže neviem, či také niečo ešte je, ale mne osobne sa tu veľmi páči,“ prezradila Cibulková. 
 
 
Mariannu Ďurianovú zase potešilo, že si matky a otcovia budú môcť oddýchnuť od rodičovských povinností. „So svojím synom navštevujem gymnastiku Bighuggym. Ja som strašne rada, že niečo takéto vzniklo. Nie je krajší pocit, ako vidieť svoje dieťa bezstarostne a šťastne sa hrať. Pre nás rodičov je fajn, že si môžeme aspoň na chvíľočku oddýchnuť,“ povedala. 
 
 
Futbalista Róbert Vittek prišiel na otvorenie Kiddshouse tiež so svojimi deťmi a tie sa tiež poriadne zapotili. „Prišiel som toto centrum podporiť v prvom rade preto, lebo mám pozitívny vzťah k deťom. A viem, čo majú deti rady, pretože sám dve mám. Navštevoval som podobné centrá, ale toto je v niektorých veciach veľmi výnimočné. Mojim deťom sa najviac páčilo vo futbalovej, hokejbalovej a basketbalovej časti a potom tobogány a sánkarská dráha. Je to výnimočná vec. Tam trávili najviac času,“ neskrýval nadšenie futbalový reprezentant. Hlavná myšlienka tohto centra je, že atrakcie môžu absolvovať rodičia spolu so svojimi deťmi a nemusia sa na ne len prizerať zo stoličky. 
 
Zdroj a foto: RED
 

- - Inzercia - -