Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Hľadáme OTCA ROKA 2014

máj 19, 2014 - 22:20
Redakcia Slovenky a UNIPHARMA – 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť vyhlasujú 24. ročník ankety OTEC ROKA! Prihláste dobrých otcov vo vašom okolí...
Foto: 
 
Drevený koník, ktorý je symbolom ankety a putovným žezlom Otca roka, opäť čaká na svojho nového majiteľa. Minuloročný víťaz Marián Nalepa z Prešova by ho mal už v júni pri príležitosti Deň otcov odovzdať svojmu nástupcovi: mužovi, ktorý si podľa čitateliek a čitateľov Slovenky najviac zaslúži titul OTEC ROKA 2014. 
 
Možno to bude práve váš ocko, manžel, kolega, sused alebo človek, o ktorom celá obec vie, že je príkladným otcom. Mnohí muži musia na svojich pleciach niesť oveľa ťažší náklad ako iní, neraz nahrádzajú deťom aj matku, iní sa ujali detí, ktoré osud pripravil o vlastných rodičov. Napíšte nám o takých otcoch! Uveďte, v čom sú podľa vás mimoriadni a prečo si myslíte, že by si zaslúžili titul Otec roka.
Návrh môže poslať ktokoľvek - deti, manželka, mama, svokra, iní príbuzní, susedia, kolegovia, ale i miestny úrad. 
V liste by mali uviesť základné údaje o otcovi – vek, počet detí, povolanie, záľuby a najmä dôvod, prečo si myslíte, že by si zaslúžil stať sa Otcom roka. Podmienkou je, aby mal v priamej starostlivosti aspoň jedno dieťa do 15 rokov. Návrh nemožno poslať bez jeho súhlasu, ktorý potvrdí vlastnoručným podpisom.
 
Vaše návrhy čakáme do 25. apríla 2014 na adrese: redakcia Slovenky, Vl. Clementisa 10, 821 02. V prípade, že pošlete návrh mailom  (na adresu: listy @slovenka.sk ), bude redakcia tiež vyžadovať vyjadrenie otca, že súhlasí s navrhnutím do ankety.
 
Spomedzi návrhov vyberieme päť kandidátov, ktorých predstavíme v časopise. O tom, ktorý z nich sa stane Otcom roka, rozhodnú hlasovaním čitatelia Slovenky.
Všetkých piatich nominovaných otcov s rodinami pozveme na slávnostné vyhlásenie výsledkov do Bratislavy, kde sa dozvedia meno OTCA ROKA 2014.
 
Pozor: aj vy môžete vyhrať!
Na Otca roka aj ostatných finalistov  čakajú už tradične poukážky na nákup tovaru od spoločnosti Euronics – TPD a ďalšie praktické dary.
Vyhrať môžu aj autori návrhov. 
 
Autor: Ľ. Grodovská, RED
Foto: ISIFA

- - Inzercia - -