Dnes je utorok, 07.december 2021, meniny má: Ambróz
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Iveta Bartošová si vzala Josefa Rychtářa

september 24, 2013 - 18:31
Dvojica si povedala áno na radnici v Uhříněvsi, pričom na svadbe asistovali policajti.
Foto: 
Česká speváčka Iveta Bartošová sa dnes predpoludní na radnici v Uhříněvsi vydala za svojho snúbenca Josefa Rychtářa. Na svadbu dohliadali policajti, ktorí chránili svadobčanov pred novinármi. Aj napriek ich prítomnosti však došlo k incidentu medzi ženíchovým synom a novinármi, policajti však nakoniec nezasiahli. Bartošová a Rychtář oznámili zasnúbenie začiatkom augusta po tom, čo sa 47-ročná speváčka vrátila z liečebne v Bohniciach.
 
Novomanželia sa v ostatnej dobe pravidelne objavovali v médiách v súvislosti so speváčkiným odchodom do Talianska s jej ctiteľom Zdeňkom Macurom. Rychtář bol presvedčený, že ju v zúboženom stave z domu v Uhříněvsi uniesol. Speváčku hľadala polícia i samotný Rychtář s pomocou bulvárnych novinárov, pričom nakoniec ju našli v sídle jej expriateľa Domenica Martucciho v Gargane. Odtiaľ ju Rychtář odviezol domov. Nasledoval pobyt v pražskej Thomayerovej nemocnici, kde podstúpila operáciu dvanástnika a potom ju pre alkoholizmus prijali do spomínanej liečebne v Bohniciach, ktorú po šiestich dňoch opustila. Rychtář pôvodne tvrdil, že chce svoju partnerku dostať na liečenie, aby jej zachránil život. Keď však na liečenie nastúpila, snažil sa ju odtiaľ zas dostať preč, údajne pre zlé podmienky, v ktorých ju držali. Bartošovú vraj chcel previezť inam, no namiesto toho ju zobral domov. 
 
Iveta Bartošová začala so ženatým Josefom Rychtářom chodiť po tom, ako stroskotal jej vzťah s Martuccim. Predtým bola vydatá za Jiřího Pomejeho, s ktorým sa rozviedla v októbri 2010. Speváčka má 16-ročného syna Artura, ktorý je od septembra 2011 natrvalo zverený do opatery jeho otca Ladislava Štaidla. Dôvodom je fakt, že rodáčka z Čeladnej sa o syna nedokázala starať. Rychtářa v máji súd uznal vinným z ublíženia na zdraví exmanželky Dariny Novej, ktorá po jeho útoku z augusta 2012 zostala v bezvedomí. Dostal podmienečný trest 10 mesiacov s ročným odkladom. S Bartošovou žije takmer dva roky a kvôli nej sa rozviedol. 
 
Autor: SITA
Foto: blesk.cz

- - Inzercia - -