Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Land Rover Defender oslavuje zlaté výročie Jamesa Bonda

december 04, 2012 - 11:50
Automobilka Land Rover si pripomenula päťdesiat rokov filmov o nesmrteľnom agentovi Jamesovi Bondovi aj vystavením modelu Defender v obchodnom centre Harrods v Londýne. Tento model účinkoval hneď v úvodnej scéne snímky SKYFALL™ – najnovšieho filmu o legendárnom agentovi Jej veličenstva.
Foto: 

Model Defender pokračuje v tradícii exkluzívneho radu Bondových áut v podobe pickupu s dvojitou kabínou. Na plátne sa objavuje počas celého filmu SKYFALL z produkcie EON Productions Alberta R. Broccoliho, filmových štúdií Metro-Goldwyn Mayer Studios a spoločnosti Sony Pictures Entertainment, ktorý prišiel do kín v októbri. Model Defender je jedným zo 77 vozidiel, ktoré pre výrobu filmu poskytla britská automobilka Jaguar Land Rover. Diváci za jeho volantom môžu vidieť najnovšie Bondovo dievča – agentku Eve, ktorú si zahrala Naomie Harris. Ako uviedol jeden z producentov filmu Andrew Noakes, ktorý sa spolu s predstaviteľmi značky Land Rover objavil v septembri tohto roku na Autosalóne v Paríži: „Bond je rýdzo britský a Land Rover je jedna z najetablovanejších a celosvetovo najuznávanejších britských značiek, takže bolo pre nás prirodzené, že sme ju do tohto filmu zaangažovali.“

BOND. JAMES BOND.
Daniel Craig je späť ako Agent 007 v novej, v poradí už dvadsiatej tretej bondovke s názvom SKYFALL. Tentoraz bude Bondova lojalita voči M (Judi Dench) vystavená neľahkej skúške, keď ju začne prenasledovať jej vlastná minulosť. 007 musí vystopovať a zneškodniť narastajúcu hrozbu, nech už ho to stojí čokoľvek. V roku 2012 si filmoví fanúšikovia pripomínajú 50. výročie tejto najdlhšie trvajúcej filmovej série všetkých čias.SKYFALL (c) 2012 Danjaq, LLC, United Artists Corporation, Columbia Pictures Industries, Inc. SKYFALL, 007 gun logo and related James Bond trademarks (c) 1962-2012 Danjaq, LLC and United Artists Corporation. SKYFALL, 007 gun logo and related James Bond trademarks are trademarks of Danjaq, LLC. All rights reserved.

- - Inzercia - -