Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Miro Jaroš má zlatú platňu za Pesničky pre (ne)poslušné deti

január 26, 2015 - 17:22
Známy spevák plánuje v najbližšom čase nakrútiť nový videoklip či DVD pre deti.
Foto: 
Slovenský spevák Miro Jaroš získal zlatú platňu za album Pesničky pre (ne)poslušné deti (2014). Interpret, ktorý vlani vydal okrem nahrávky pre deti aj štúdiovku #5, sa z úspechu veľmi teší. "Detský album si trh vyžiadal sám. Po úspechu mojich motivačných pesničiek bolo jasné, že rodičia majú o takúto hudbu záujem. Koncom roka som tak dokončoval svoje vlastné dva projekty, album pre deti, aj svoj vlastný nový album. Z oboch mám veľkú radosť a reakcie sú vynikajúce," uviedol spevák, ktorý zatiaľ neplánuje oddychovať. "Nemám čas oddychovať, aj teraz som v štúdiu. Objavil som mladú talentovanú speváčku Lauru, s ktorou práve teraz tvoríme pesničky. Baví ma objavovať talenty a pomáhať im, ak v nich vidím potenciál," vyjadril sa.
 
 
Rodák zo Žiliny plánuje čoskoro nakrútiť videoklip a tiež nové DVD pre deti, ktoré vydá tento rok. Okrem toho chce vyhlásiť verejný kasting a nájsť tak nového speváka. "Áno, rozmýšľali sme nad tým. Dnes máme veľa nových speváčok, ale mám pocit, že mužské hlasy sa z rádií vytratili, takže budeme hľadať mladého talentovaného chalana, ktorý zaplní dieru na trhu," prezradil. 
 
 
Miro Jaroš sa v roku 2004 prihlásil do súťaže Slovensko hľadá SuperStar, kde skončil na šiestom mieste. Okrem spomínaných počinov má na konte štúdiovky Exoterika (2005), Tlaková níž (2008), Tráva musí rásť (2010) či výberovku Všetko najlepšie (2012). Jaroš je tiež autorom kníh pre deti, ku ktorým zverejnil aj piesne s videoklipmi. Sú nimi Čisté rúčky (2013), Čarovné slovíčka (2014), Na ceste (2014) a Pri stole (2014). 
 
Zdroj: SITA
Foto: isifa

- - Inzercia - -