Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Otec roka 2015: Ako ho zhodnotili partneri akcie

jún 22, 2015 - 15:43
Absolútneho víťaza ankety Otec roka 2015 poznáme už niekoľko dní. Ľubomír Peknuša si okrem symbolického putovného koníka odniesol aj veľmi atraktívne vecné ceny. Stalo sa tak vďaka naším niekoľkým partnerom, medzi ktorých patria aj Pierre Fabre a klinika Dermarevolta.
Foto: 

Spoločnosť Pierre Fabre sa rozhodla venovať balíčky dermakozmetiky všetkým nominovaným otcom. "Rozhodli sme sa aspoň trošku potešiť otcov našimi produktmi, ktorí si to zaslúžia za svoju lásku, vytrvalosť, oddanosť a starostlivosť o svoje deti v neľahkých životných podmienkach. Sme veľmi šťastní a ďakujeme za to, že sme mohli byť súčasťou tejto krásnej ankety," vyjadrila sa pre spoločnosť PR manažérka Sylvia Galvánková.

 

Klinika dermatológie a estetickej medicíny Dermarevolta podporuje viacero charitatívnych projektov a medzi ne patrí aj anketa Otec roka. Do súťaže venovali VIP zlaté karty, ktoré si odniesli všetci nominovaní otcovia. "Všetky príbehy boli veľmi inšpiratívne a veríme, že budú príkladom aj pre ostatných," vyslovila svoje prianie MUDr. Lucia Filová

Michal Bartek, Michaela Hollá, Video: Dominik Bresler, Foto: Ramon Leško

- - Inzercia - -