Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

20. ročník ankety OTEC ROKA

máj 12, 2010 - 14:55
Redakcia týždenníka Slovenka a spoločnosť Unipharma Prievidza, 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť, vyhlasujú 20. ročník ankety OTEC ROKA. Kto bude dvadsiaty?
Foto: 
V roku 1991 vyhlásila redakcia Slovenky po prvý raz anketu Otec roka.  
Odvtedy sme spoznali už devätnásť nositeľov tohto titulu, ale i ďalšie desiatky nevšedných príbehov a výnimočných otcov. Anketa OTEC ROKA vstupuje do svojho jubilejného, dvadsiateho ročníka a my veríme, že na Slovensku stále žijú otcovia, ktorí si zaslúžia, aby sa o nich verejnosť dozvedela. Preto ak poznáte vo svojom okolí muža, ktorý je podľa vás hoden titulu OTEC ROKA, napíšte nám o ňom! Prihlášku môže poslať ktokoľvek – manželka, deti, príbuzní, kolegovia, susedia, samospráva či úrad sociálnych vecí.

Čo má váš list obsahovať:
Meno, vek, povolanie otca, počet detí, jeho koníčky, a najmä dôvod, pre ktorý ho navrhujete na titul Otec roka.

Podmienky:
Otec má mať v starostlivosti aspoň jedno nezaopatrené dieťa a s prihlásením do ankety musí súhlasiť. Spomedzi navrhnutých vyberie redakcia päť otcov, ktorých predstavíme v časopise, o víťazovi potom rozhodnú hlasovaním čitatelia. Meno Otca roka 2010 vyhlásime na slávnosti pri príležitosti Dňa otcov, ktorý pripadá na tretiu júnovú nedeľu.

Otec roka získa:
• týždňový pobyt pre celú rodinu v hoteli Haus Semmering v rakúskych Alpách • týždňový pobyt pre celú rodinu v Kúpeľoch Brusno • predĺžený víkend pre celú rodinu v Bojniciach • poukaz na komplexné zdra votné vyšetrenie v Medicínsko-diagnostickom centre Uniklinika Kardinála Korca v Prievidzi • poukážku na nákup tovaru v hodnote 700 eur v predajniach spoločnosti Euronics TPD • kozmetický balíček Nivea

Ďalší štyria finalisti dostanú:
• poukaz na komplexné zdravotné vyšetrenie v Medicínsko-diagnostickom centre Uniklinika Kardinála Korca v Prievidzi • poukážku v hodnote 350 eur v predajniach spoločnosti Euronics TPD • kozmetický balíček Nivea


NAPÍŠTE A VYHRAJTE!


Vyhrať môžu aj tí, ktorí pošlú do ankety svoj návrh. Na troch vyžrebovaných spomedzi navrhovateľov čaká predĺžený víkendový pobyt pre dve osoby v hoteli Haus Semmering v rakúskych Alpách.

Návrhy čakáme do
10. mája 2010
na adrese:

Redakcia Slovenka
Dr. Vl. Clementisa 10
821 02 Bratislava


Prihlášky nájdete v týždenníku Slovenka a ich jednotlivé príbehy si budete môcť prečítať v nasledujúcich vydaniach Slovenky.

- - Inzercia - -