Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Volvo Cars, Zlatan Ibrahimović a Max Martin spoločne oslavujú Švédsko

marec 30, 2014 - 13:38
Automobilka Volvo Cars sa spojila so svetoznámou švédskou futbalovou hviezdou Zlatanom Ibrahimovićom a popredným hudobným producentom Maxom Martinom, aby prostredníctvom novej sugestívnej marketingovej kampane spoločne oslávili Švédsko. Spolupráca medzi týmito troma švédskymi ikonami vychádza z ich spoločnej túžby upriamiť pozornosť na Švédsko, jeho prírodu a ľudí.
Foto: 

Pre spoločnosť Volvo znamená Švédsko veľmi veľa. Touto kampaňou chceme osláviť Švédsko a jeho ducha, ktorý je tým dôvodom, prečo dokážeme stáť na čele v oblastiach, ako je bezpečnosť, dizajn či životné prostredie. A sme mimoriadne hrdí na to, že to môžeme urobiť spoločne so Zlatanom a Maxom Martinom,“ uviedla Åsa Borg, marketingová riaditeľka spoločnosti Volvo Cars Sweden a koordinátorka kampane.
Zlatan Ibrahimović, pre svojich priaznivcov známejší jednoducho ako Zlatan, je najväčšou futbalovou hviezdou, akú kedy Švédsko malo, a v súčasnosti jeden z najlepších hráčov. Je ho klub je držiteľom ligových titulov, ktoré získal víťazstvom nad špičkovými svetovými mužstvami ako Barcelona, Juventus, Internazionale, AC Miláno, Paris Saint-Germain či Ajax. Už osemkrát sa stal švédskym futbalistom roka a v neposlednom rade je kapitánom švédskeho národného futbalového mužstva.Max Martin je zasa velikánom v hudobnom priemysle. Je producentom a autorom hitov svetoznámych spevákov, ako sú Backstreet Boys, Kelly Clarkson, Pink, Bon Jovi, Britney Spears, Taylor Swift, Christina Aguilera, Bryan Adams či Celine Dion.
Inšpiráciou pre kampaň, v ktorej spolupracuje automobilka Volvo Cars, Zlatan a Max Martin, bola predchádzajúca spolupráca spoločnosti Volvo Cars a švédskej hudobnej skupiny Swedish House Mafia. Tentoraz sa však reklamný film nakrúcal v severnej časti Švédska so Zlatanom, jeho manželkou a ich dvoma synmi. Vo filme neprehliadnuteľne účinkuje automobil Volvo XC70, zatiaľ čo sprievodnú hudbu napísal a produkoval Max Martin. Ide o modernú interpretáciu švédskej národnej hymny v podaní Zlatana, ktorý v snímke recituje slová. Kampaň s vozidlom XC70 je zameraná predovšetkým na švédsky trh. Pre medzinárodný trh pripravuje spoločnosť Volvo Cars ďalší film, v ktorom sa predstaví model Volvo XC60. Kampaň v ostatných krajinách odštartuje v najbližších týždňoch a mesiacoch.Do tohto projektu som sa zapojil celým svojím srdcom,“ hovorí Zlatan Ibrahimović. „Vždy som miloval autá, a keď máte rodinu, značka Volvo je tou najlepšou voľbou. Táto úžasná oslava Švédska zostane pre mňa spomienkou na celý život. A jej konečný výsledok, spolu s novou verziou švédskej hymny, je jednoducho magický.“
Volvo, Zlatan a Max Martin – všetci sú súčasťou moderného svetového spoločenstva. Všetci však nachádzame inšpiráciu, pokoj mysle a možnosť dobiť si baterky vo Švédsku. A práve preto sme vytvorili túto oslavu – oslavu švédskej prírody a ľudí,“ dodala na záver Åsa Borg.
 

- - Inzercia - -