Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

POZVÁNKA: Dobehnite na party!

jún 30, 2016 - 13:00
Neviete čo robiť v sobotu? Máme pre vás skvelý tip! Vybehnite s nami na skvelú letnú party v priestoroch hotela Altes Kloster v Hainburgu. Okrem toho, že spravíte niečo pre svoje telo, zažijete skvelé popoludnie a večer spojený s bohatým kultúrnym programom. A - ešte môžete aj vyhrať skvelé ceny v tombole.
Foto: 

Mesačník Slovenka ZDRAVIE RODINY v spolupráci s partnermi pre vás pripravil jedinečný športový deň. Už 2. júla 2016 na vás na Tyršovom nábreží v Bratislave čakajú aktivity pre deti, stretnutie s redakciou Slovnenka ZDRAVIE RODINY či rozcvička s Vierkou Ayisi.

Presne o 14,00 začne registrácia na "voľný presun" do Hainburgu. Do symbolických pretekov sa môžete registrovať priamo na mieste a nezáleží na tom, či budete bežať alebo trasu prejdete na bicykli. Pre tých, čo nebudú vládať sú pripravené po ceste autobusy. Dôležité je prísť so štartovým číslom do ciela, ktorý je v Altes Kloster Hotel Hainburg.

V cielovej zóne sme pre vás pripravili darčeky, ako pamiatku na preteky a od 18,00 aj bohatý kultúrny program, ktorého vrcholom je TOMBOLA. Do tej je zaradený každý, čo bude mať štartovné číslo.

Dôležité info:

- štartovné je dobrovoľné - výťažok poputuje na charitatívne účely
- počas pretekov je zabezpečený pitný režim na viacerých miestach
- svoje veci si môžete uložiť v mobilnej úschovni, ktorú presunieme počas pretekov do Hainburgu
- odvoz pretekárov späť do Bratislavy zabezpečí kyvadlová doprava.

- - Inzercia - -