Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2016: Začal sa maratón špičkovej módy

september 27, 2016 - 00:11
Bratislavské módne dni tento rok vstúpili do svojej druhej dekády. Prvý deň prehliadok 11. ročníka sa niesol v znamení zvučných mien, ktorí predviedli elegantné i odvážne modely na túto sezónu.
Foto: 
Ramon Leško

Hlavným dejiskom módy na Slovensku je opäť na pár dní budova Refinery Gallery. V industriálnych priestoroch sa nadšencom módy postupne predstaví niekoľko slovenských ale i zahraničných návrhárov a módnych značiek. Šťavu všetkým prehliadkam dodal skvelý DJ Matthew Sax pod produkčným vedením hudobníka Martina Valihoru. 

Prvý deň sme na móle mohli vidieť deväť vycibrených módnych prehliadok. Hneď v úvode nás svojou eleganciou a nadčasovým strihom dostala prehliadka Richarda Rozboru. Nové trendy nám ukázali návrhárky Ivana Rosová Fashion Group a Jana Polaková. Nechýbala ani prehliadka luxusných kabeliek Coccinelle.

1234.jpg

Foto: 
Ramon Leško

1235.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Po nej nám na tvári vyčarovala úsmev prehliadka značky Alice&Alice, ktorá predstavila očarujúcu detskú kolekciu. Nasledovali noblesné, ženské a rafinované modely od módnych návrháriek Moniky Vontszemuovej, Ivany Marmare a Michaely Ľuptákovej. Čerešničkou večera bola česká návrhárka Taťána Kovaříková.

6.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Na móle sme opäť videli množstvo krásnych modeliek, medzi ktorými nechýbala ani aktuálna Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová. Zahanbiť sa nedali ani charizmatické moderátorky Stanislava Pavolová a Kristína Farkašová. 

7.jpg

Foto: 
Ramon Leško

- - Inzercia - -