Dnes je pondelok, 18.október 2021, meniny má: Lukáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2016: Druhý deň v znamení elegancie, minimalizmu a podmanivých kúskov

september 27, 2016 - 23:40
Druhý deň jesennej časti 11. ročníka Bratislavských módnych dní predstavil nové kolekcie renomovaných slovenských módnych návrhárov i zahraničného hosťa. V bratislavskej Refinery Gallery v utorok večer svoju tvorbu predstavili Róbert Bartolen, Zlatica Hujbertová, Ida Sandor, Lukáš Kimlička a mnohí ďalší.
Foto: 
Ramon Leško

Druhý deň Bratislavských módnych dní jeseň/zima 2016 otvorila prehliadka luxusných kožušín značky La Rena.  Dizajnérka Renáta Kliská nás prekvapila detskými modelmi kožuchov v pestrofarebných odtieňoch. Nové kúsky predstavili i značky Adoree, CUBE a V&E Fashion

21.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Výsledky svojej práce na prestížnom móle ukázali talentované návrhárky Ida Sandór, Veronika Kostková či Zlatica Hujbertová. Čisté línie, elegancia a nevšedné strihy hrali prím u renomovaných návrháriek. Novou kolekciou nás prekvapil popredný návrhár a florista Róbert Bartolen, ktorý tentokrát upustil od romantických a nežných šiat.

22.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Ako zahraničný hosť sa na móle predstavila talianska značka Terre Alte, ktorú prišla osobne predstaviť návrhárka Vanda Tentoni

23.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Záver druhého dňa prehliadok patril návrhárskej špičke Lukášovi Kimličkovi, ktorý spojil svoje sily s dizajnérkou Monikou Vontszemu. Nová kolekcia nás očarila minimalistickými líniami, ktoré dávali do popredia ženskú krásu a pôvab. 

page.jpg

Foto: 
Ramon Leško