Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Fit víkend so Slovenkou

august 20, 2017 - 22:15
Ďalší zo série FIT víkendov s týždenníkom Slovenka a Slovenka Zdravie rodiny v prekrásnom prostredí Kúpeľov Sklené Teplice máme za sebou. Počas dvoch dní si kúpeľní hostia mali možnosť zacvičiť so Zorou Kondé, ale i stretnutie s redakciou Slovenka a generálnou riaditeľkou STAR production.
Foto: 
Ramon Leško

Sobota a nedeľa patrili v Kúpeľoch Sklené Teplice zdravému životnému štýlu. V rámci Zdravého mesiaca so Slovenkou sme pre nich pripravili sériu cvičení so Zorou Kondé, ktoré prebiehali v dopoľudňajších hodinách a boli naozaj pre všetky vekové kategórie. Každý, kto sa aktívne zapojil, dostal na pamiatku tričko. 

ram_6275_resize.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Po skončení cvičenia sme pre hostí pripravili neformálne stretnutie so šéfredaktorkou týždenníka Slovenka Máriou Mikovou, jej zástupkyňou Katarínou Hanzelovou a generálnou riaditeľkou STAR production Máriou Rehákovou. V rámci diskusie sme sa rozprávali nielen o tom, ako vzniká obľúbený týždenník, ale predstavili aj naše podujatia súvisiace so Slovenkou. 

ram_6509_resize.jpg

Foto: 
Ramon Leško


ram_6519_resize.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Súčasťou stretnutia bola aj krátka vedomostná súťaž, ktorá sa týkala Slovenky, pre správne odpovedajúcich boli pripravené atraktívne balíčky.

ram_6498_resize.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Najbližšie sa v Kúpeľoch Sklené Teplice stretneme 26. a 27. augusta.

- - Inzercia - -