Dnes je sobota, 23.október 2021, meniny má: Alojzia
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Aj my sme XBODY, ale robíme to inak!

november 27, 2018 - 15:37
Ponúkame úplne nové, luxusné a priestranné priestory, kde sa budete cítiť ako doma. Samozrejmosťou je súkromie, osobný, profesionálny prístup a sme tu pre vás takpovediac vždy, keď máte chuť si zacvičiť. Stačí si vybrať deň a hodinu, ktorá vám vyhovuje.
Foto: 

U nás máte na výber 6 profesionálnych trénerov, ktorí vám poradia nielen v oblasti cvičenia, ale aj stravy a zdravia.

Vytvoria vám tréning na mieru podľa vašich požiadaviek, s ohľadom na váš zdravotný stav a pomôžu vám tak schudnúť rýchlejšie a cítiť sa lepšie. Tím trénerov je zostavený tak, aby si každý prišiel na svoje. Máme v ponuke kardio tréning, silový tréning, HIIT tréning, alebo novinku v podobe špecializovaného tréningu.

Ide o bojové umenie - thai box, ktoré ponúkame ako jediné xbody v Bratislave!

Snažíme sa šetriť klientom čas a zároveň poskytovať v novom, súkromnom prostredí, vysoko efektívny EMS tréning.

EMS (Elektrická stimulácia svalov) sa využíva počas celého cvičenia. Ide o slabé, ale veľmi časté elektrické impulzy, ktoré aktivujú svaly, rovnako ako ich aktivuje telo, len omnoho častejšie a intenzívnejšie. Elektródy umiestnené na špeciálnom obleku stimulujú svaly počas celého cvičenia. XBODY tréningom precvičíte až 90% svalovej hmoty, kedže vám počas celých 20min. cvičenia stimuluje svaly 22 elektród!

Cvičenie pomáha rýchlejšie schudnúť, zlepšiť kondíciu, vytvarovať postavu, znížiť telesný tuk, posilniť a vypracovať svaly, odstrániť celulitídu, zmierniť bolesti chrbta, odstrániť svalovú dysbalanciu a to všetko iba za 20minút 2x týždene.  

Ako prebieha tréning?

Cviky sú podobné ako vo fitku, akurát sú prispôsobené obmedzenejšiemu pohybu v špeciálnom obleku, ale napriek tomu si zacvičí každý, aj začiatočník.

Hoci sme medzi XBODY nový, už za krátky čas sme si vytvorili stabilnú klientelu rôzneho veku, pohlavia a s rôznym požiadavkami. Našim cieľom je vyhovieť každému.

Pre nás v XBODY FIT to nie je iba o cvičení, ale aj o úvodnej analýze zdravotného stavu klienta, formou rozhovoru, na základe ktorého vie potom tréner viesť celý 20min. tréning. Zo skúseností vieme, že je to veľmi idividuálne a už nám rukami prešli ľudia s dysbalanciou, nadváhou, problémovými partiami, cukrovkou, ľudia vo veku od 23 do 65 rokov. Každému z nich sme nastavili ideálny tréning, ktorý ich nielenže baví, ale zároveň im pomáha v dosiahnutí ich osobného cieľa.

My v XBODY FIT si zakladáme na komunikácií. Snažíme sa klientom vysvetliť, že výsledky sa dostavia po pravidelnom cvičení, tak ako to funguje aj vo fitku. Tu je však výhodou šetrenie času a EMS metóda, ktorá umožní cvičiť svaly symetricky na celom tele. Vďaka tomu nevzniká dysbalancia, resp. sa podporí jej odstránenie.

Naše výsledky a skúsenosti?

Máme skúsenoti s klientkou, ktorá mala problémy s bolesťou lakťa, pričom chodila na elektroliečbu, ktorá jej zaberala dočasne. U nás po mesačnom pravidelnom cvičení prestala pocitovať bolesť a tá sa jej ani po 3 mesiacoch nevrátila. Ďalšia klientka s cukrovkou, zaznamenala že po cvičení sa jej znižuje glykémia na želanú hodnotu a cíti sa výborne. Samozrejme celý tréning je vedený s prihliadnutím na jej zdravotný stav, aby pri vyššej záťaži nenastala neželaná hypoglykémia, kedy by zvýšená spotreba glukózy viedla až k extrémnemu poklesu glykémie.

Máme pre vás aj jeden veľký bonus:

Na vyžiadanie poskytujeme aj váženie na profesionálnej váhe Tanita, ktorá ponúka segmentálnu telesnú analýzu váženia s presnosťou 100g. Meria % telesného tuku, svalov celkom, vody, taktiež fyzickú aktivitu, BMR/DCI, metabolický vek, hmotnosť kostí a viscerálny tuk. K tomu si vás tréneri odmerajú a zapíšu všetky údaje, aby vedeli sledovať a podporovať vaše pokroky.

Ako vyzerajú naše priestory?

Pre nás je “štandardom” nadštandardné vybavenie klimatizovaného priestoru na cvičenie, vybavenie nových šatní, obslužného baru, toaliet a spŕch. Ponúkame klientom 2 samostané šatne s WC a sprchou pre 1-2 klientov (pre SINGLE aj DUO tréningy), vodu Lucka počas celého cvičenia, uteráčik na cvičenia a tiež veľkú osušku po osprchovaní, magnézium po cvičení a po každom odcvičení poskytujeme aj relaxačné nastavenie stimulácie svalov, ktoré vám zaťažené svaly vymasíruje.  

Prečo si vybrať XBODY FIT?

Pretože vám chceme pomáhať, motivovať vás a hlavne vytvárať príjemné prostredie na cvičenie.

Ako sa hovorí, lepšie je raz zažiť, ako stokrát počuť a preto si nás prídite vyskúsať :)

Zarezervujte si skúšobný tréning na www.xbodyfit.sk

Tešíme sa na vás!

 

- - Inzercia - -