Dnes je pondelok, 06.december 2021, meniny má: Mikuláš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Badura – pretože štýl začína obuvou

október 21, 2021 - 16:00
Už je tomu cez tri desiatky rokov, čo pôvodom poľská značka Badura prináša spoločne s najvyššou kvalitou materiálov najnovšie trendy v oblasti dizajnu. Tie stoja za spokojnosťou zákazníkov nie len v celom Poľsku, Českej republike, a na Slovensku, no i v ostatných krajinách Európy. Až do momentu, kedy sa táto značka objavila na našom trhu pre nás predstavovala neznámu. Dnes už vieme, že ide o spojenie kvalitných materiálov a dostupných cien. Jedinečná kvalita a dizajn od našich poľských susedov
Foto: 
Badura

Najvyššia možná kvalita použitých materiálov; dizajn, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou módnych trendov; či dôraz na dokonalé spracovanie – to je len niekoľko vlastností, ktoré sú pre výrobky značky Badura charakteristické. Zákazníci oceňujú aj zmyselnosť, eleganciu a praktickosť, ktoré sú dnes už pre prémiové značky nutnosťou.

Vášeň pre tvorbu a túžba poskytovať zákazníkom výrobky, vďaka ktorým sa odlišujú od svojho okolia, sú spokojní, a cítia sa pohodlne. To bolo hlavnou motiváciou zakladateľa spoločnosti, Zdzisława Baduru, ktorý v roku 1979 založil malú remeselnú dielňu na výrobu obuvi a doplnkov. Čas plynie, no tieto hodnoty sú stále živé. Napokon sú to práve ony, ktoré vďaka 40-ročnej tradícií pritiahli značke milióny verných zákazníkov, a pomohli tak Badure vybojovať si svoje miesto na trhu.

Pohodlné topánky z talianskej kože

Značka Badura ponúka široký sortiment dámskej i pánskej obuvi. Táto vysoko kvalitná obuv je vyrobená z talianskej kože, s dôrazom na detail, a navrhnutá s láskou k štýlu. Topánky Badura potešia jednoduchými, klasickými tvarmi, odrážajú aktuálne módne trendy, no zároveň pôsobia elegantne. Väčšina modelov dbá na pohodlnosť, a preto u Badury nájdete minimalizmus a nápaditosť aj v oblasti podpätkov a platforiem.

Módne trendy za prijateľné ceny

Nájsť skvelé topánky, ktoré budete radi nosiť, budete sa v nich cítiť štýlovo, a nebudú stáť jednu tretinu vašej výplaty môže byť neľahkou úlohou. Badura ponúka skvelý kompromis medzi cenou a kvalitou. Cena väčšiny topánok nepresahuje sto eur, vďaka čomu si môžete vyberať podľa dizajnu, a nie podľa ceny. Hitom jesenných trendov je vyššia šnurovacia obuv, ktorá je dostupná v tmavej aj svetlej farbe. K šatám a sukniam sa zase perfektne hodia vysoké čižmy. Pokiaľ nie ste zástankyňou šnurovacích topánok, v sortimente nájdete aj vysoké topánky na zips. Páni môžu zase siahnuť po pohodlnej jesennej obuvi z brúsenej kože. Môžu si však vybrať aj z poltopánok, alebo siahnuť rovno po štýlovej zimnej obuvi.

Štýlové sandále, lodičky, poltopánky, alebo čižmy sú ideálne do práce aj na každodenné nosenie. Nezáleží na ročnom období, ani na druhu topánok, ktorý preferujete. Celý sortiment je dostupný v kamenných i internetových obchodoch značky CCC. Prezrite si všetky modely značky Badura!

CCC je jedným z najväčších výrobcov a distribútorov obuvi v Európe. Už viac ako 20 rokov je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností vyrábajúcich dámsku, pánsku a detskú obuv. CCC sleduje najnovšie globálne trendy v móde a poskytuje zákazníkom obuv pre všetky príležitosti za dostupné ceny.

badura-logo.jpg

Foto: 
Badura

- - Inzercia - -